Dyslektyk 2 - program do terapii pedagogicznej

W programie znajduje się dwanaście ćwiczeń, występujących w różnych wariantach - różnych wariantów (różniących się poziomem trudności) jest ponad sześćdziesiąt.

Cztery spośród dwunastu ćwiczeń są nastawione głównie na rozwijanie analizy wzrokowej, cztery na rozwijanie analizy słuchowej, cztery to ćwiczenia sprawdzające znajomość ortografii.

Ten podział jest raczej umowny. Bardzo często w ćwiczeniu trenowane są oba analizatory, wszystkie ćwiczenia poprawiają także koncentrację uwagi, niektóre poszerzają również pole widzenia.

Ćwiczenia ortograficzne sprawdzają znajomość ortografii. Wbudowany w program edytor pozwala wybrać, z jakimi problemami ortograficznymi (np. pisownia ó/u, ż/rz) uczeń będzie miał do czynienia. Domyślny słownik zawiera wszystkie problemy ortograficzne, z jakimi dzieci miewają kłopoty, wliczając w to również te problemy, które występują wyłącznie u dzieci wymagających pomocy logopedycznej. W pomocy do programu znajduje się bardzo obszerny opis problemów i przyczyn ich występowania.

W program wbudowany jest samouczek, ułatwiający zrozumienie zasad korzystania z poszczególnych ćwiczeń.

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się bliżej z ćwiczeniami znajdującymi się w programie, zapraszamy do skorzystania z jego darmowej wersji demonstracyjnej, którą można pobrać z naszego serwera.

Kupuję ten program za 60 zł!

Dyslektyk 2
Dyslektyk 2
Opis
Dla kogo?
Co w środku?
Wymagania sprzętowe
Instalacja
Jak to działa
Wskazówki metodyczne
Rekomendacja PTD
Poprawki
Zrzuty ekranów
Pobierz wersję demo
Cennik
Kup teraz!
Pomoc
Potrzebuję pomocy!
Znaleźliśmy błąd!

Terapia pedagogiczna - programy