Programy do terapii pedagogicznej i wczesnej diagnozy ryzyka dysleksji.

Adres do korespondencji i obsługi reklamacji:

BPP Marcin Borkowski
ul. Architektów 14
05-270 Marki

Dane rejestracyjne:

BPP Marcin Borkowski
ul. Broniewskiego 11b m. 49
01-780 Warszawa

NIP: 525-122-16-46
REGON 012358270

Firma wpisana do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.

Firma powstała w lutym 1997 roku.

Regulamin

  1. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo na podany adres e-mail wiadomości o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo może zdarzyć się również, że zadzwonimy do Państwa w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia.
  2. Zamówione programy zostaną wysłane Pocztą Polską za pobraniem. Wysyłka odbywa się co najmniej raz w tygodniu. Zazwyczaj wysyłamy programy w ciągu 2-3 dni roboczych. Na czas dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską nie mamy wpływu.
  3. W przypadku nieodebrania przesyłki zastrzegamy sobie prawo dochodzenia poniesionych kosztów pobrania i zwrotu.
  4. Koszty wysyłki wliczone są w podaną przy składaniu zamówienia cenę produktu (nie dotyczy zamówień z wysyłką poza granice kraju).
  5. Zobowiązujemy się dostarczyć zamówione programy w stanie pozbawionym wad.
  6. W terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru możecie Państwo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając na nasz adres stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r, ale w zupełności wystarczy nam przysłać w tej sprawie maila na adres bpp@bpp.com.pl. Uwaga: ze względu na duże ilości spamu może się zdarzyć, że list zostanie zablokowany. Jeśli nie dostaną Państwo od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, prosimy o pilny kontakt telefoniczny.
  7. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Państwu w przypadku, gdy opakowanie programu zostało otwarte po dostarczeniu.
  8. W przypadku odstąpienia od umowy ponosicie Państwo koszt dostarczenia nam zwracanego towaru, to jest koszty wysyłki programu w wysokości 15 zł, oraz koszty zwrotu pieniędzy, zależne od wybranej formy zwrotu (0 zł w przypadku przelewu na konto, 6 zł w przypadku przekazu pocztowego).
  9. W przypadku, gdybyście chcieli Państwo wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru, możecie skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.
Programy
Dyslektyk 2
Sposób na dysleksję
Skala Ryzyka Dysleksji
Pobierz demo
Dyslektyk 2
Sposób na dysleksję
Skala Ryzyka Dysleksji
Ceny
Dyslektyk 2
Sposób na dysleksję
Skala Ryzyka Dysleksji
Kup teraz!
Dyslektyk 2
Sposób na dysleksję
Oba programy razem

© 2005 BPP Marcin Borkowski. Design based on www.rickyswebtemplates.com