Dyslektyk 2 - program do terapii pedagogicznej - instalacja

Przed rozpoczęciem pracy z programem należy go zainstalować. Nie powinno z tym być żadnych problemów - po pierwszym włożeniu płytki CD do napędu i automatycznym uruchomieniu się programu jednym z aktywnych przycisków będzie przycisk Zainstaluj. Po kliknięciu na nim program automatycznie skopiuje niezbędne do swojej pracy pliki na dysk. Wersje wydane przed 2004 rokiem kopiują tylko kilka niewielkich plików i cały proces trwa kilka sekund. Wersja z 2004 roku ma część plików wspólnych ze Sposobem na dysleksję i jej instalacja wymaga skopiowania tych plików na dysk, w związku z czym trwa dłużej.

By nieco przyspieszyć pracę programu można skopiować na dysk dodatkowe pliki - czytanie zawartych w nich informacji z dysku będzie znacznie szybsze niż czytanie z płytki. W tym celu należy kliknąć na przycisku Zmień typ instalacji, wybrać gdzie mają być przechowywane pliki i kliknąć na przycisku Zmień.

Do uruchomienia programu zawsze niezbędne jest umieszczenie płytki CD w napędzie - bez jej obecności Dyslektyka nie da się uruchomić.

Program można w każdej chwili usunąc z dysku - w tym celu po włożeniu płytki do napędu i po uruchomieniu się programu startowego należy kliknąć na przycisku Usuń. Usunięte zostaną nie tylko pliki programu, ale i wyniki dzieci, zapisane przez nadzorcę (chyba, że zainstalowany jest również Sposób na dysleksję - wtedy wyniki dzieci zostaną usunięte razem z ostatnim usuwanym programem).

Kupuję ten program za 60 zł!

Dyslektyk 2
Dyslektyk 2
Opis
Dla kogo?
Co w środku?
Wymagania sprzętowe
Instalacja
Jak to działa
Wskazówki metodyczne
Rekomendacja PTD
Poprawki
Zrzuty ekranów
Pobierz wersję demo
Cennik
Kup teraz!
Pomoc
Potrzebuję pomocy!
Znaleźliśmy błąd!

Terapia pedagogiczna - programy