Dyslektyk 2 - program do terapii pedagogicznej - strona główna

Dyslektyk 2 to program napisany z myślą o wspieraniu terapii pedagogicznej. Terapia zazwyczaj wygląda tak, że dziecko spotyka się z terapeutą raz lub dwa razy w tygodniu, a przez pozostały czas jest pozostawione samemu sobie. Czasem terapeuci proszą o wykonywanie pewnych ćwiczeń w domu, co jest przez dzieci odbierane jako kolejna praca domowa i zniechęca je do zajęć. Tymczasem systematyczna, codzienna praca - nawet w niewielkich, kilkunastominutowych dawkach - jest niezbędna by można było osiągnąć jakieś efekty.

Dyslektyk 2 pomoże Państwu wypełnić tę lukę - dostaniecie do ręki ćwiczenia, które umożliwią uzupełnienie pracy z terapeutą, a nie zniechęcą dziecka do zajęć. Dzięki wbudowanemu w program nadzorcy można z niego korzystać nie mając żadnej wiedzy na temat zasad prowadzenia terapii - co nie znaczy, że program może zastąpić terapeutę! Więcej informacji na ten temat znajduje się w dziale jak to działa.

Już w trakcie pierwszych testów okazało się, że Dyslektyk nie tylko spełnia swoją rolę w domu, ale znakomicie nadaje się do również do wykorzystania w samych zajęciach terapeutycznych, rozbudowując zestaw pomocy pedagogicznych znajdujących się w dyspozycji terapeuty.

Dyslektyk miał kilka kolejnych wersji, dopracowywanych również pod kątem zastosowań logopedycznych. Część wbudowanego w program słownika problemów ortograficznych powstała właśnie z myślą o logopedach i ich podopiecznych.

Dyslektyk otrzymał rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji, został również doceniony poza Polską - został wydany w Finlandii przez CompAid Oy pod tytułem DysLex.

Kupuję ten program za 60 zł!

Dyslektyk 2
Dyslektyk 2
Opis
Dla kogo?
Co w środku?
Wymagania sprzętowe
Instalacja
Jak to działa
Wskazówki metodyczne
Rekomendacja PTD
Poprawki
Zrzuty ekranów
Pobierz wersję demo
Cennik
Kup teraz!
Pomoc
Potrzebuję pomocy!
Znaleźliśmy błąd!

Terapia pedagogiczna - programy