Dyslektyk 2 - program do terapii pedagogicznej

Zanim zdecydujecie się Państwo na zakup programu, proponujemy obejrzenie jego wersji demonstracyjnej. Jest ona okrojona w stosunku do pełnej wersji - zamiast kilku tysięcy nagranych słów w słowniku jest ich tylko kilkadziesiąt, część wersji ćwiczeń jest niedostępna, nie istnieje również możliwość nagrania wyników uczniów zebranych przez nadzorcę. Musieliśmy również zmienić nieco zachowanie programu - w dwóch ćwiczeniach ortograficznych wykorzystywana jest nie pełna baza słów, a jej specjalnie na tę okoliczność przygotowana, okrojona wersja, zawierająca wyłącznie po kilkadziesiąt słów z ó/u i rz/ż. Zostawiliśmy jednak w programie po co najmniej jednym wariancie każdego ćwiczenia, byście mogli sobie Państwo wyrobić jak najpełniejsze zdanie na jego temat.

Poniżej znajdują się linki do dwóch wersji pliku zawierającego wersję demonstracyjną. Wygodniejsza do wykorzystania jest wersja w formie pliku instalacyjnego (d2demo.msi). Jeśli okaże się, że ze względu na sposób skonfigurowania zabezpieczeń na Państwa komputerze nie jesteście w stanie z tego pliku skorzystać, spróbujcie pobrać plik d2demo.zip - do jego otwarcia potrzebny jest dowolny program rozpakowujący archiwa typu ZIP.

nazwa plikurozmiar pliku
pobierz wersję demonstracyjną - Dyslektyk 2d2demo.msi13313 kB
pobierz wersję demonstracyjną - Dyslektyk 2 w formacie zipd2demo.zip13140 kB

Po pobraniu pliku (i ewentualnym rozpakowaniu archiwum) należy dwa razy kliknąć na d2demo.msi a demo automatycznie zainstaluje się na Państwa komputerze.

Kupuję ten program za 60 zł!

Dyslektyk 2
Dyslektyk 2
Opis
Dla kogo?
Co w środku?
Wymagania sprzętowe
Instalacja
Jak to działa
Wskazówki metodyczne
Rekomendacja PTD
Poprawki
Zrzuty ekranów
Pobierz wersję demo
Cennik
Kup teraz!
Pomoc
Potrzebuję pomocy!
Znaleźliśmy błąd!

Terapia pedagogiczna - programy