Dyslektyk 2 - program do terapii pedagogicznej

Różne wersje Dyslektyka wymagają różnych wersji poprawek. Przed ich ściągnięciem prosimy sprawdzić, którą wersją programu Państwo dysponujecie. Najłatwiej jest to zrobić sprawdzając wydrukowaną na płytce CD informację o prawach autorskich. Można również sprawdzić wersję pliku dyslektyk2.exe, znajdującego się po zainstalowaniu programu na Państwa komputerze. W tym celu proszę znaleźć ten plik (zazwyczaj znajduje się on w katalogu c:\program files\ w podkatalogu Dyslektyk lub BPP\Dyslektyk), kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy, z menu które się pojawi wybrać polecenie Właściwości, a następnie zakładkę Wersja.

Jeżeli na płytce znajduje się napis © BPP Marcin Borkowski 1997, 2000 (wersja 1.0.0.1) proszę pobrać plik d2patch1.exe (d2patch1.zip). Zmienia on nieco zawartość menu i umożliwia uruchomienie programu pod Windows 2000 i XP.

Jeżeli na płytce znajduje się napis © BPP Marcin Borkowski 1997, 2000, 2003 (wersja 1.0.0.4) i zainstalowaliście Państwo oprócz Dyslektyka nasz drugi program Sposób na dysleksję (współpracujący z Dyslektykiem), proszę pobrać plik d2patch2.exe (d2patch2.zip). Usuwa on błąd, uniemożliwiający uruchomienie programu na niektórych komputerach wyposażonych w Windows 2000 lub Windows XP.

Patch do wersji z napisem © BPP Marcin Borkowski 1997-2004 (wersja 3.0.0.42) znajduje się tutaj: d2patch3.exe (d2patch3.zip). Poprawia on kilka rzadko pojawiających się błędów, zależnych od konfiguracji komputera.

Do najnowszej wersji - z napisem © BPP Marcin Borkowski 1997-2008 - żaden patch nie istnieje i nie jest potrzebny.

Kupuję ten program za 60 zł!

Dyslektyk 2
Dyslektyk 2
Opis
Dla kogo?
Co w środku?
Wymagania sprzętowe
Instalacja
Jak to działa
Wskazówki metodyczne
Rekomendacja PTD
Poprawki
Zrzuty ekranów
Pobierz wersję demo
Cennik
Kup teraz!
Pomoc
Potrzebuję pomocy!
Znaleźliśmy błąd!

Terapia pedagogiczna - programy