Sposób na dysleksję - program do terapii pedagogicznej i logopedycznej - instalacja

Przed rozpoczęciem pracy z programem należy go zainstalować. Nie powinno z tym być żadnych problemów - po pierwszym włożeniu płytki CD do napędu i automatycznym uruchomieniu się programu jednym z aktywnych przycisków będzie przycisk Zainstaluj. Po kliknięciu na nim program automatycznie skopiuje niezbędne do swojej pracy pliki na dysk i utworzy skróty w menu Start i na pulpicie. Uwaga: na początku instalacji pliki przenoszone są przez Windows do tymczasowej lokalizacji na twardym dysku, na niektórych komputerach w tym czasie system operacyjny reaguje bardzo wolno na komendy wydawane myszą i z klawiatury; proszę spokojnie poczekać kilkadziesiąt sekund do zakończenia kopiowania.

Do uruchomienia programu zawsze niezbędne jest umieszczenie płytki CD w napędzie - bez jej obecności Sposobu na dysleksję nie da się uruchomić. Nie ma znaczenia, czy Sposób na dysleksję jest uruchamiany za pomocą skrótów z menu Start, pulpitu czy przy wykorzystaniu programu startowego uruchamiającego się po włożeniu CD do napędu. Na komputerach wyposażonych w kilka czytników CD proszę pamiętać, by wkładać CD zawsze do tego samego napędu.

Program można w każdej chwili usunąć z dysku - w tym celu po włożeniu płytki do napędu i po uruchomieniu się programu startowego należy kliknąć na przycisku Usuń. Program można również usunąć korzystając ze skrótów utworzonych automatycznie podczas instalacji, lub korzystając z panelu sterowania.

Kupuję ten program za 60 zł!

Sposób na dysleksję
Sposób na dysleksję
Opis
Dla kogo?
Co w środku?
Wymagania sprzętowe
Instalacja
Jak to działa
Wskazówki metodyczne
Rekomendacja PTD
Poprawki
Zrzuty ekranów
Pobierz wersję demo
Cennik
Kup teraz!
Pomoc
Potrzebuję pomocy!
Znaleźliśmy błąd!

Terapia pedagogiczna - programy